All posts tagged "Bakanı'ndan"

 • Hukuk
  Adalet Bakanı’ndan ‘Savunma Yürüyüşü’ açıklaması: Ortada henüz bizim bile daha vakıf olduğumuz bir teklif yok

  Baroların yapısını değiştirecek yeni yasal düzenlemeye karşı Ankara'ya eş zamanlı başlatılan 'Savunma Yürüyüşü'yle ilgili...

 • Gündem
  Sağlık Bakanı’ndan ıspanak açıklaması: Otları ayıklayın, iyice yıkayın

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ıspanak yedikten sonra ağız kuruluğu, bulantı, kusma, görme bulanıklığı gibi...

 • Ekonomi
  Çalışma Bakanı’ndan taşeron açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu, taşeron konusunda çalışma içinde olduklarını açıkladı.
 • Dünya Gündemi
  Almanya ile gerilime neden olmuştu! Adalet Bakanı'ndan Adil Öksüz açıklaması

  Adalet Bakanı Gül, Adil Öksüz'ün iade talebi hakkında, "Hem uluslararası hukukun gereği, uluslararası sözleşmelerin gereği olarak Almanya'dan gerekli adımları atmasını bekliyoruz." dedi.
 • Dünya Gündemi
  Son dakika: Almanya Ekonomi Bakanı'ndan Türkiye açıklaması

  Ankara-Berlin hattında yaşanan krizin ardından karşılıklı açıklamalar gelmeye devam ediyor. Bu kez Almanya Ekonomi Bakanı Brigitte Zypries, Türkiye'deki Alman firmaları ve yatırımlarıyla ilgili konuştu.
 • Son Dakika
  Yeni Adalet Bakanı'ndan FETÖ açıklaması

  Başbakan Yardımcılığı'na atanan Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e görevi devretti. Devir teslim töreninde konuşan Gül'ün ilk mesajı FETÖ'yle mücadele oldu. Gül, "Yargılamaların en hızlı, tarafsız ve en adil şekilde sonuçlanarak milletimizin vicdanında da sonuçlanmasını ümit ediyorum" dedi.
 • Dünya Gündemi
  Güney Kore'nin yeni savunma bakanından 'provokasyon' uyarısı

  Güney Kore'nin yeni Savunma Bakanı Song Young-moo, askerden arındırılmış bölgeyi koruyan birliklerini, ''Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti (KDHC)'den gelecek provokasyonlarla mücadeleye hazır olmaya'' çağırdı.IBTimes'tan Vasudevan Sridharan'ın haberine göre, göreve geçtikten bir gün sonra Song, sınırın güneyindeki askerden arındırılmış bölgeyi ziyaret ederek askerlerle ve Birleşmiş Milletler (BM) Barış Gücü Komutanıyla bir araya geldi.
 • Dünya Gündemi
  ABD Dışişleri Bakanı'ndan Musul açıklaması

  ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Musul’un IŞİD'den kurtarılması dolayısıyla Irak Başbakanı Haydar el-İbadi’yi tebrik ederek Musul zaferinin örgütle küresel mücadelede önemli bir kilometre taşı olduğunu belirtti.Tillerson tarafından yapılan yazılı açıklamada, "Irak ordusu ve halkı ile Kürt peşmergelerin bu zaferi elde etmede gösterdiği fedakârlığı takdir ediyoruz ve bu operasyonda hayatını...

 • Dünya Gündemi
  İngiltere Dışişleri Bakanı'ndan Katar'a ziyaret

  İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, başkent Doha'da Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad El Sani ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdurrahman El Sani ile görüştü.Katar resmi ajansı QNA'da yer alan habere göre, Emir Şeyh Temim, Doha'yı ziyaret eden İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson'ı kabul ederek Katar ile bazı Arap ülkeleri arasındaki krizi ele aldı.

TeleRadar Sizin İçin Radarına Takılan Özel Haberleri Paylaşmaktadır..

TeleRadar Media Group

Tüm Hakları Saklıdır © 2007-2019

İçerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

İletişim: haber@teleradar.com.tr

 

Copyright © 2007-2019 TeleRadar - Sadece Özel Haber